Kuchyně z podhůří

Práce designéra je mnohdy jako ruská ruleta. Někdy "vystřelíte" - předložíte návrh na stůl a zásah do "černého" na poprvé. Jindy "vystřílíte celý zásobník a ono ne a ne se "trefit"do vkusu klienta. Naše tvorba je o vývoji, proměnách a hledání mnohdy jediného detailu v barvě potahové látky, designu židle, typu krbu..každý ten detail ve vteřině změní naprosto tvář i charakter atmosféry i místnosti.

V tom jsou vizualizace jedinečné, pomáhají najít v tom "milionu" možností tu pravou pro vás. Tato kuchyně je srdcem domova a hlavním obytným prostorem.
Proto zde nenajdete jen standardní ramena obsahující lednici, sporák a troubu či dřez. Ráno může rodina posnídat u malého stolku, jež je součástí ostrůvku, kde je nejen pro tento účel přípravy pokrmů i druhá varná deska.

Děti, se dřív než maminka zavelí "ke stolu", mohou čas trávit na lavici s polštáři, odkud vidí nejen na maminku, ale také na TV, takže pohádka je nasnadě a den tak v plném proudu bez stresu.

Větší rodinná akce? Žádný problém. Pomocníci mají dostatek místa a vychytávek nejen v pracovní ploše, ale i nad ní, a také proto i druhý hlavní sporák v kamenné vyzdívce. Masivní jídelní stůl, krb, posezení u něj vše jen umocní a život v malebné kuchyni v klasickém stylu s příchutí provence jen podtrhne.

Comments are closed.

Zpět